• O nas

• O nas

Jesteśmy przedszkolem pracującym w podmiocie leczniczym - w Mazowieckim Centrum Rehabilitacji "STOCER" sp. z o.o.
          Prowadzimy zajęcia z dziećmi, które przyjęte są przez lekarza na turnusy rehabilitacyjne do Ośrodka Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży.

• Nasza siedziba

Przedszkole  znajduje się  w Warszawie, przy ulicy Ożarowskiej 75a w budynku Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji "STOCER" sp. z o.o.

• Grupy Przedszkolne

W przedszkolu są trzy grupy: Żółta, Pomarańczowa, Niebieska. W czasie zajęć pedagogicznych dzieci realizują program wychowania przedszkolnego zgodny z podstawą programową wychowania przedszkolnego. Nasze dzieci pomiędzy zajęciami rehabilitacyjnymi bawią się, uczą, ćwiczą, odpoczywają, spędzają miło czas
          w ogrodzie. Zabawy, ćwiczenia i zadania zawsze dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszych podopiecznych. Znamy wiele metod aktywizujących i wykorzystujemy je w naszej pracy.

• Pomoc psychologiczno – pedagogiczna

Dla dzieci wymagających specjalistycznego wsparcia organizujemy zajęcia z psychologiem, logopedą, pedagogiem.